Інтерфакс-Україна
10:48 02.04.2013

Депутати у вівторок можуть розглянути питання про скасування пенсійної реформи і призначення дати виборів у Києві

2 хв читати
Депутати у вівторок можуть розглянути питання про скасування пенсійної реформи і призначення дати виборів у Києві

Проект постанови про призначення чергових виборів депутатів Київради та київського міського голови є в порядку денному Верховної Ради на вівторок.

Заплановано, що народні депутати розглянуть проект постанови у другому читанні.

У понеділок представники опозиційних фракцій вимагали, щоб це питання було розглянуто у вівторок, а не в четвер, як планувалося раніше.

У порядку денному на вівторок також проект закону про внесення змін до закону України про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування щодо страхового стажу і умов виходу на пенсію. Цей проект підготував лідер фракції комуністів Петро Симоненко, який неодноразово заявляв про необхідність скасування пенсійної реформи

Як повідомлялося, позачергові вибори депутатів Київради та столичного міського голови відбулися наприкінці травня 2008 року. Київський міський голова Леонід Черновецький 1 червня 2012 року написав заяву про відставку з посади мера столиці. 12 липня Київрада 110 голосами прийняла до відома факт дострокового припинення його повноважень.

Згідно з рішенням Київради, секретар Київради Галина Герега тимчасово здійснює повноваження київського міського голови з моменту дострокового припинення повноважень Л.Черновецького на цій посаді.

Профільний комітет Верховної Ради рекомендував призначити місцеві вибори в Києві на 2 червня. Однак 48 народних депутатів звернулися до КС з проханням надати офіційне визначення низки статей Конституції і закону про місцеві вибори з приводу того, чи можуть в Києві відбуватися чергові вибори до 2015 року.

21 березня Верховна Рада ухвалила в першому читанні рішення про проведення виборів у Києві 2 червня. У другому читанні цей проект рішення має бути розглянуто через два тижні.

Водночас лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що фракція очікуватиме цього рішення КС і має намір ухвалити в цілому постанову про дату виборів лише після рішення КС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА