Інтерфакс-Україна
12:35 04.03.2025

Сибіга провів розмову з Бербок: тісно співпрацюємо, щоб посилити європейську безпеку та зупинити агресора

1 хв читати
Сибіга провів розмову з Бербок: тісно співпрацюємо, щоб посилити європейську безпеку та зупинити агресора
Фото: МЗС України

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів телефонну розмову з федеральною міністеркою закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок.

"Радий підтримувати зв’язок зі своєю німецькою колегою Анналеною Бербок. Вдячний за солідарність і підтримку України. Ми тісно співпрацюємо, щоб посилити європейську безпеку, зупинити агресора та досягти справедливого та всеосяжного миру", - написав він у соцмережі Х.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА