Інтерфакс-Україна
16:03 17.12.2024

Президент України знову розкритикував прем'єра Угорщини за марні спроби посередництва

1 хв читати
Президент України знову розкритикував прем'єра Угорщини за марні спроби посередництва
Фото: https://www.president.gov.ua/

Прем'єр Угорщини Віктор Орбан не має важелів впливу на президента Росії Володимира Путіна, Україна також не потребує його посередництва у відносинах зі США, заявив президент Володимир Зеленський.

"Ми сильна країна, ми це показали на полі бою під час усієї агресії Путіна. В когось іншого в Європі є такий досвід зараз? Ні в кого. В Орбана є така армія? Ні. Як він буде тиснути на Путіна? Анекдотом, посмішкою? Нехай собі залишить", - сказав Зеленський на засіданні Всеукраїнського конгресу місцевих і регіональних влад у вівторок.

Він наголосив також, що Україні потрібні прямі відносини зі США, без посередників.

"Прем'єр Орбан, який хоче, знаєте, "якось там, десь там..." - не вийде. Я його не пущу і таких, як він", - зазначив Зеленський, уточнивши, що йдеться саме про прем'єра Угорщини, а не про її народ, який підтримує Україну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент намагається перекрити парламентську кризу воєнною риторикою - Фріз

Порошенко про парламентську кризу: депутати влаштували італійський страйк, час створити коаліцію національної єдності

Зеленський обговорив із президентом Португалії спільне виробництво зброї та шлях України до ЄС

Європа мала б погодитись допомогти США на Близькому Сході, але за умов зміни політики щодо України - голова МКБ

Рада ЄС назвала РФ джерелом гібридних загроз для Євросоюзу та має намір посилити можливості протидії таким загрозам

Мадяр заявив, що не підтримує порушників закону як з числа цивільних, так і серед працівників ТЦК

Франція розширила санкції на 9 воєнних злочинців з РФ та 4 пропагандистів - МЗС

Українці довіряють Євросоюзу як інституції більше, ніж жителі країн ЄС, – опитування

До 50% знизилась частка українців, які підтримують референдум щодо мирної угоди, - КМІС

Туреччина не визнає анексію Криму і рішуче підтримує територіальну цілісність України – заява МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА