Інтерфакс-Україна
16:20 09.08.2024

Велика Британія запровадила санкції проти чотирьох фізичних і трьох юридичних осіб із Білорусі

1 хв читати
Велика Британія запровадила санкції проти чотирьох фізичних і трьох юридичних осіб із Білорусі

Велика Британія у п'ятницю внесла до санкційних списків щодо Білорусі чотирьох керівників білоруських виправних колоній і три компанії в рамках скоординованих дій з міжнародними партнерами у відповідь на порушення прав людини та сприяння незаконному вторгненню Росії в Україну.

"Сьогодні (9 серпня) Велика Британія запровадила санкції щодо ще семи фізичних і юридичних осіб у четверту річницю виборів президента Білорусі 2020 року, які відбувалися з серйозними порушеннями, в межах скоординованих дій із міжнародними партнерами, в результаті чого загальна кількість санкцій проти Білорусі перевищила 200", - ідеться у пресрелізі британського МЗС.

Під санкції, зокрема, потрапили Денис Толстенков, Андрій Пальчик, Філіп Стурченко та Олексій Лазаренко.

Крім цього, санкції запроваджено проти верстатобудівного заводу "СтанкоГомель", виробничого підприємства "Рухсервомотор" і Науково-дослідного інституту електронних обчислювальних машин (НДІЕОМ).

Велика Британія також оголосила про заплановане виділення 2,5 млн фунтів стерлінгів цього фінансового року на підтримку білоруських правозахисних організацій і громадянського суспільства, включно з подальшим фінансуванням Міжнародної платформи підзвітності Білорусі - коаліції, яка збирає, перевіряє та зберігає докази грубих порушень прав людини, що є злочинами за міжнародним правом, які, ймовірно, скоїла білоруська влада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА