Інтерфакс-Україна
12:07 19.02.2024

ТЧХУ передало гумдопомогу дітям, які проходять реабілітацію в Івано-Франківській області

1 хв читати
ТЧХУ передало гумдопомогу дітям, які проходять реабілітацію в Івано-Франківській області

Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) надало гуманітарну допомогу дітям із Херсонської та Сумської областей, які проходять реабілітацію в Івано-Франківській області.

"Майже 180 дітей віком від 5 до 17 років, які наразі перебувають на реабілітації в державному спеціалізованому санаторії МОЗ України "Косів" в Івано-Франківській області, отримали гуманітарну допомогу", - повідомило ТЧХУ в понеділок у фейсбуці.

Волонтери ТЧХУ передали дітям продукти харчування, посуд, засоби гігієни, постільну білизну й дрібну побутову техніку.

У повідомленні наголошується, що найближчим часом до санаторію приїдуть ще 50 дітей з деокупованих територій України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Лікарі без кордонів" відмічають збільшення звернень по допомогу через ПТСР

Вміст кишкової палички перевищено у понад 12% проб води на пляжах України – МОЗ

Медики нацпрограми "Неопалимі" розпочали видалення зі шкіри українця рубців у вигляді напису, зробленого йому в полоні

РФ через війну пошкодила чи зруйнувала понад 2300 об’єктів в 769 медказкладах

НСЗУ позапланово перевірить використання антибіотиків в 6 лікарнях

В 2024 році українці переплатили за ліки 30 млрд через аптечний маркетинг – нардеп

Більше половини коштів ПМГ в 2024р були спрямовані на лікарні спроможної мережі – Ляшко

Єврокомісія залучить експертів для підтримки України у створенні органу держконтролю на фармринку

МОЗ пропонує дозволити маркетингові послуги для безрецептурних ліків до 20%, для рецептурних пропонує плату за наявність до 3%

"Санофі" та одеська клініка Святої Катерини запустили програму стратегічного партнерства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА