Кабмін на період АТО звільнив від оподаткування закупівлю низки ліків для потреб ЗСУ

Кабінет Міністрів України звільнив від оподаткування групу лікарських засобів, які будуть закуповуватися для військовослужбовців, що виконують завдання в зоні АТО.
Відповідний проект постанови про внесення змін у додаток до розпорядження Кабміну від 27 травня 2017 року було прийнято на засіданні уряду в четвер.
Представляючи документ, міністр оборони України Степан Полторак зазначив, що передбачається значне поліпшення рівня забезпечення індивідуальними медпакетами українських військових на лінії зіткнення сторін на Донбасі.
"Він (проект постанови - ІФ) дасть нам можливість закупити більш якісні ліки і закупити 100 тис., аптечок, що практично повністю забезпечить необхідність в них в зоні проведення АТО. Передбачається звільнення від оподаткування збільшеного обсягу лікарських засобів і медичних засобів на період проведення АТО", - зазначив глава Міноборони.
За словами С.Полторака, зекономлені кошти, а це близько 16,8 млн грн, планується направити на лікування учасників АТО і членів їх сімей.
"Проект узгоджений з усіма міністерствами", - підкреслив глава оборонного відомства.