Інтерфакс-Україна
19:05 06.07.2024

Двоє загиблих унаслідок російського обстрілу Херсонської області

1 хв читати

Російські війська в суботу обстріляли с. Хрещенівка (Херсонська обл.), в результаті загинуло двоє людей, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"Херсон. 2 людини загинули внаслідок російського обстрілу", - ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що в суботу внаслідок ворожих обстрілів с. Хрещенівка було зруйновано житловий будинок, де з-під завалів рятувальники витягли тіла чоловіка і жінки.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти завдали удару по багатоповерхівці в Сумах

Посадовця "Укрзалізниці", викритого на хабарі в $100 тис., арештовано з можливістю застави в 4,3 млн грн

Компенсації в рамках єВідновлення за пошкоджене та знищене житло отримали вже 188 тис родин – Мінрозвитку

Міністр оборони: Посилюємо антидроновий захист на двох стратегічно важливих напрямках Донеччини

Чоловіка поранено через російський обстріл на Запоріжжі

СБУ: 15 років тюрми отримала жителька Краматорську, яка допомагала ворогу бомбардувати місто

Нацполіція проводить досудове розслідування понад 200 кримінальних проваджень в медичній сфері, з них 120 про зловживання

ДСНС отримала партію генераторів і вантажівок від Фонду Сергія Притули

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Втручання в роботу лічильника газу є відповідальністю споживача та підставою для нарахування необлікованого спожитого газу – Верховний Суд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА