Інтерфакс-Україна
00:59 06.07.2024

Внаслідок удару БпЛА по Сумах до міста припинено подачу води

1 хв читати
Внаслідок удару БпЛА по Сумах до міста припинено подачу води

У Сумах внаслідок атаки ударними безпілотниками РФ знеструмлено всі об'єкти водоканалу, до міста тимчасово припинено подачу води, повідомляє у суботу Суспільне.

"У Сумах знеструмлено всі об'єкти водоканалу. У місто тимчасово припинено подачу води, повідомили у Міськводоканалі", - повідомляється в телеграм-каналі.

Раніше повідомлялося про вибухи у місті під час оголошеної повітряної тривоги, Повітряні Сили також повідомляли про атаку ударних безпілотників в області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна разом із партнерами працює над досягненням повного припинення вогню – Єрмак

Держава законтрактувала тільки 10% обсягів вітчизняного виробництва засобів РЕБ через брак коштів - Камишін

Мінкультури скаржиться на нестачу площ для розміщення евакуйованих музейних цінностей з прифронтових територій

Зеленський: маємо інформацію, що щонайменше кількасот громадян КНР воюють у складі окупаційних сил РФ

Україна потребує 10 систем ППО "Patriot" – Зеленський

Зеленський у Кривому Розі вшанував пам’ять загиблих в результаті ракетного удару 4-го квітня

"Нова пошта" попередила про можливу затримку вантажів через негоду

Робота над планом ЄС щодо відмови від російських енергоносіїв триває - представниця ЄК

Цього року ЄС виділить понад EUR23 млрд на допомогу Україні - Каллас

Міністр оборони Нідерландів анонсував виділення EUR150 млн на систему I-Hawk для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА