Інтерфакс-Україна
12:51 05.07.2024

В Україну прибув третій ЗРК Patriot із Німеччини

1 хв читати
В Україну прибув третій ЗРК Patriot із Німеччини

В Україну вже прибув третій ЗРК Patriot із Німеччини, що посилить захист населення та інфраструктури країни від літаків, безпілотників і ракет РФ, повідомив посол Німеччини в Україні Мартін Єгер.

"В Україну вже прибув третій ЗРК Patriot із Німеччини. Він посилить захист населення та інфраструктури країни від літаків, безпілотників і ракет. Український екіпаж системи останніми місяцями успішно пройшов відповідну підготовку в Німеччині", - написав посол у соцмережі Х.

Як повідомлялося, 11 червня канцлер Німеччини Олаф Шольц анонсував передання Україні "впродовж найближчих тижнів і місяців" третьої системи Patriot, установки IRIS-T, Gepard, ракет і боєприпасів. Перед тим про плани передати Україні ще один ЗРК Patriot американського виробництва і пакет допомоги в розмірі EUR500 млн оголосила міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.

Перші два ЗРК Patriot і боєприпаси до нього Німеччина передала Україні у 2023 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА