Інтерфакс-Україна
13:53 22.06.2024

Усі ТЕЦ Києва працюють у штатному режимі, інформація про нібито вибух не відповідає дійсності - КМДА

1 хв читати
Усі ТЕЦ Києва працюють у штатному режимі, інформація про нібито вибух не відповідає дійсності - КМДА

Усі ТЕЦ Києва працюють у штатному режимі, інформація про нібито вибух енергооб'єкта не відповідає дійсності, заявила Київська міська державна адміністрація в телеграм-каналі.

За їхніми даними, на ТЕЦ проводяться роботи з підготовки до опалювального сезону. "Усі технологічні та ремонтні процеси відбуваються у штатному порядку. Інформація про нібито вибух енергооб'єкта не відповідає дійсності", - запевнили в КМДА.

Там також нагадали, що в Україні діє воєнний стан і передбачені ним обмеження. "Поширювати фото та відео інфраструктурних об'єктів - заборонено. Інформацію про поширення таких буде передано до Служби безпеки України", - зазначено в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа

Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові

Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

Україна, ЄС і США повинні мати спільну переговорну позицію щодо закінчення війни - Яценюк

В Українському фонді культспадщини вже понад EUR4 млн міжнародної підтримки

Генштаб ЗСУ: Уражено морський порт в Темрюку Краснодарського краю та Сизранський НПЗ

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" 45 волонтерів, у тому числі Стерненка і Федишин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА