19:33 14.06.2024

Відключення е/е в суботу будуть жорсткішими в період з 16:00 до 20:00 - "Укренерго"

1 хв читати
Відключення е/е в суботу будуть жорсткішими в період з 16:00 до 20:00 - "Укренерго"

Графіки погодинних відключень електроенергії (ГПВ) у суботу діятимуть з 8:00 до 23:00, повідомила НЕК "Укренерго".

При цьому у своєму повідомленні в телеграмі компанія зазначила, що з 16:00 до 20:00 обмеження будуть у більшості споживачів.

Причиною дефіциту в енергосистемі є прогнозоване зниження продуктивності СЕС через хмарність в областях, а також анонсоване раніше виведення одного з блоків АЕС у ремонт.

Як повідомлялося, оператори системи розподілу (ОСР, обленерго) раніше оголосили про застосування ГПВ в суботу з 8:00 до 23:00.

НАЕК "Енергоатом" 13 червня анонсував виведення найближчим часом у ремонт чергового енергоблока АЕС 1000 МВт у рамках виконання планової ремонтної кампанії у 2024 році. Компанія зазначала, що з огляду на це і на зростання споживання електроенергії в липні дефіцит генерації в енергосистемі може збільшитися. Останніми місяцями "Енергоатом" уже завершив ремонти трьох енергоблоків потужністю 2420 МВт із дев'яти доступних Україні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА