Інтерфакс-Україна
16:32 11.06.2024

На Дніпропетровщині збили дві ворожі авіаракети - ПК "Схід"

1 хв читати

Українські сили знищили дві ворожі керовані авіаційні ракети у Дніпропетровській області, повідомляє Повітряне командування "Схід".

"Сьогодні, 11 червня 2024 року, підрозділом Повітряне командування "Схід" збито 2 керовані авіаційні ракети противника у Дніпропетровській області, ймовірно Х-59/69", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому у фейсбуці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Індекси найбільших бірж злетіли вгору після проголошення Трампом паузи - ЗМІ

Шмигаль і Кошта обговорили підготовку до відкриття першого кластеру переговорів про членство України в ЄС

СБУ провела перші допити військовополонених з КНР

З початку доби Сили оборони відбили 111 ворожих атак - Генштаб

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 232 військовослужбовці - Генштаб

Початок розгортання гарантій безпеки можливий в момент припинення вогню – Зеленський

Зеленський: Питання гарантій безпеки – питання не тільки контингенту, я би хотів, щоб долучилися не лише країни НАТО

Контролювати режим припинення вогню можуть американці з тією чи іншою країною Європи, вважає Зеленський

Зеленський розкритикував підхід Бессента до угоди про копалини: В ній має бути паритет, вона має бути вигідною обом сторонам

Україна готова купити в США великий пакет допомоги, розраховує на це навіть як на гарантію безпеки – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА