Інтерфакс-Україна
21:02 28.05.2024

Міноборони України не планує розсилати повістки через застосунок "Резерв+"

1 хв читати
Міноборони України не планує розсилати повістки через застосунок "Резерв+"
Фото: Міноборони України

Міністерство оборони України не планує розсилати військовозобов'язаним повістки через мобільний застосунок "Резерв+", заявила заступник міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

"Наразі робота над таким функціоналом не ведеться. Тому що немає законодавчого рішення на будь-якому рівні. Тому повістки через застосунок "Резерв+" не розсилаються. І поки що не плануються", - розповіла Черногоренко в ефірі телемарафону, повідомляє "АрміяInform".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ та Україна погодили перегляд програми розширеного фінансування – Свириденко

Сибіга: всі 27 країн ЄС схвалили позицію щодо відкриття першого переговорного кластера для України

Міносвіти затвердило програму профільної середньої освіти за професійним спрямуванням

Росіяни атакували ферму на Сумщині, поранені п'ятеро працівників і загинула худоба

Зеленський: Відкриття першого переговорного кластера з ЄС матиме важливе політичне значення для України

Зеленський підписав закон про вилучення російської зі списку мов, захищених Європейською хартією регіональних або міноритарних мов

США та Іран узгодили остаточну версію меморандуму, триває робота над наступними етапами – прем'єр-міністр Пакистану

Майже третина українців проживає не за місцем реєстрації – дослідження ОПОРИ

PlayCity пропонує запровадити відкритий конкурс на обрання посади керівника агентства

Ворог атакував ТЕС ДТЕК та вбив одного працівника

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА