13:10 27.05.2024

Порхун: Міністерство у справах ветеранів має бути

1 хв читати
Порхун: Міністерство у справах ветеранів має бути

В. о. міністра у справах ветеранів Олександр Порхун вважає, що Мінветеранів має зберегтися і стати візіонером ветеранської політики.

“Міністерство у справах ветеранів має бути. Міністерство має стати візіонером ветеранської політики в розрізі її формування та реалізації. А найголовніше - бути координатором реалізації ветеранської політики і залучити всіх стейкхолдерів, від усіх центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та безпосередньо Кабмін, Верховну Раду і Офіс президента. Щоб запустити синергію. А головним у цьому процесі є Мінветеранів”, - сказав Порхун у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” в Києві в понеділок, відповідаючи на запитання про переформатування міністерства.

На уточнювальне запитання, чи має міністерство масштабуватися, він заявив, що є різні бачення цього підходу.

“Моя позиція, що потрібно налагоджувати комунікацію з іншими ЦОВВ, не потрібно натягувати на себе ті моменти, які вже працюють. Просто потрібно краще проводити аналітику, краще проводити соцопитування, для того, щоб зрозуміти потреби ветеранів, і створювати таку стратегію ветеранської політики, яка буде гнучкою”, - додав в. о. міністра.

Порхун розповів, що на сьогодні відомство напрацьовує стратегію ветеранської політики, стратегію переходу від військової кар’єри до цивільного життя, а також планує запуск низки проєктів, які створять інфраструктуру ветеранської політики.

Що стосується його повноцінного призначення міністром, Порхун заявив, що це питання не до нього.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА