Інтерфакс-Україна
06:52 24.04.2024

Британія відправить до Польщі винищувачі Typhoon

1 хв читати
Британія відправить до Польщі винищувачі Typhoon

Велика Британія відправить до Польщі винищувачі Typhoon, які захищатимуть повітряний простір Польщі, заявив глава британського уряду Ріші Сунак на спільній пресконференції з прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском, повідомляє RMF24.

"Між Польщею і Великою Британією існує великий зв'язок, який зміцнює безпеку в ситуації війни в Україні", - сказав Сунак, наголосивши, що "Польща витрачає на безпеку більше за всіх союзників по НАТО".

Він додав, що в межах навчань НАТО Steadfast Defender 24, які триватимуть до кінця травня, до Польщі буде відправлено 16 тис. британських солдатів.

 

 

 

ОСТАННЄ

Стефанішина: Українська делегація передала пропозиції щодо угоди по мінералах і сподівається на продовження переговорів

Пастор Бернс про атаку на Суми: Ось чому я назвав Путіна злом

Литва викликала представника посольства РФ через удар по Сумах

Глава МЗС Литви після удару по Сумах закликав ЄС відповісти Росії 17-м пакетом санкцій, зокрема щодо "Росатому"

УЧХ надавав психологічну допомогу постраждалим через російську атаку БпЛА на Одесу

Сибіга на Раді міністрів ЄС закликав колег надати допомогу Сумам і Кривому Рогу, посилити ППО України і тиск на РФ

Генсек ООН шокований російським ударом по Сумах

Глава МВС: Cеред поранених внаслідок ракетних ударів по Сумах 11 людей - у важкому стані

Нетверезих молодиків, які голосно включили російську музику в Києві, притягнуто до відповідальності

Один цивільний загинув, шестеро зазнали поранень через російську агресію у Донецькій області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА