20:08 11.04.2024

Україна і Болгарія 15 квітня проведуть у Софії Другу Чорноморську безпекову конференцію

1 хв читати
Україна і Болгарія 15 квітня проведуть у Софії Другу Чорноморську безпекову конференцію

Україна і Болгарія в понеділок, 15 квітня, проведуть у Софії Другу Чорноморську безпекову конференцію, у якій візьмуть участь делегації від 42 держав і 8 міжнародних організацій, повідомляє Міністерство закордонних справ України.

"Російська агресія проти України підірвала безпеку Чорноморського та Азовського регіонів і всієї Європи та світу. З метою розробки ефективних стратегій у відповідь на наявні виклики та забезпечення сталого розвитку для всіх миролюбних держав регіону, Україна та Болгарія спільно проведуть 15 квітня в Софії Другу Чорноморську безпекову конференцію", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті відомства.

Зазначається, що співорганізаторами конференції є міністерства закордонних справ і оборони України та Болгарії в партнерстві з українським Центром оборонних стратегій.

Ключовими темами обговорення для учасників конференції стануть вплив російської агресії на безпекову ситуацію в Чорноморсько-Азовському регіоні та за його межами, стратегії реагування на наявні загрози та майбутнє регіональної безпеки, а також реалізація української Формули миру.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА