Інтерфакс-Україна
19:17 11.04.2024

Зеленський запропонував новообраному президенту Угорщини розпочати роботу над двосторонньою безпековою угодою

1 хв читати
Зеленський запропонував новообраному президенту Угорщини розпочати роботу над двосторонньою безпековою угодою

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із новообраним президентом Угорщини Тамашем Шуйоком на полях саміту Тримор'я, що відбувається цього року у Вільнюсі.

"Обговорили підготовку Глобального саміту миру. Запросив Угорщину взяти участь у саміті. Запропонував приєднатися до Вільнюської декларації G7 про підтримку України та розпочати роботу над двосторонньою безпековою угодою", - написав Зеленський у телеграмі.

Глава Української держави подякував угорському колезі за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Тамаш Шуйок обіймає посаду президента Угорщини з 5 березня 2024 року.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Федоров про політичні амбіції: дуже небезпечно думати про щось, окрім своєї посади і роботи

Глава МВС: ключовим досягненням в безпеці цього року став проєкт "Офіцер-рятувальник громади"

На Дніпропетровщині оголошено обов’язкову евакуацію з ряду населених пунктів

Федоров про вибори онлайн: ми сьогодні над цим не працюємо, наразі ніхто не звертався з цього приводу

НКРЕКП розгляне можливість компенсації водоканалам фінансових втрат від занижених тарифів на воду для населення з нетарифних джерел

Мін’юст забезпечив передачу у власність держави майна забороненої КПУ, зокрема центрального офісу

МЗС: РФ вигадала "атаку на резиденцію Путіна" для зриву мирних переговорів

Чоловік загинув через ворожу атаку на Запоріжжі – ОВА

"Укрзалізниця" у січні 2026р. не підвищуватиме вартість перевезень зерновозами

Туск після консультацій лідерів ЄС: Ключовим результатом є готовність США брати участь у гарантіях безпеки для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА