Інтерфакс-Україна
23:13 07.04.2024

"Право і справедливість" перемогла на місцевих виборах у Польщі - результати екзит-полу IPSOS

1 хв читати
"Право і справедливість" перемогла на місцевих виборах у Польщі - результати екзит-полу IPSOS

У Польщі національно-консервативна партія "Право і справедливість" (ПіС) перемогла на місцевих виборах, набравши 33,7% підтримки, свідчать дані екзит-полу IPSOS, повідомляє Reuters у неділю.

ПіС випередила "Громадянську коаліцію" (KO), у якої було 31,9 %. Інші партії, що входять до уряду, правоцентристський "Третій шлях" і "Лівіца", набрали 13,5% і 6,8% відповідно.

Як коментує Reuters, якщо результати підтвердяться, це зруйнує надії Туска на те, що його група КО посяде перше місце на виборах незалежно від своїх партнерів по правлячій коаліції.

Хоча ПіС і випередила KO, вона значно відстала від сукупного результату трьох груп, що входять до коаліційного уряду.

Поляки голосували, щоб обрати членів 16 регіональних зборів, склад яких приблизно відображає підтримку основних партій, а також тисячі місцевих радників і мерів.

Офіційні результати виборів представить Національна виборча комісія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Транспортне сполучення через Дністер вже частково відновлено й буде покращено за 48 годин

Мінкультури проводить громадське обговорення положень про проведення конкурсів за проєктом "1000 годин контенту"

Громадянам, які прямують до Молдови, рекомендується користуватися пропускними пунктами в Чернівецькій та Вінницькій областях – МЗС

"Магазини вже наповнюються" – мер Арциза закликав мешканців міста не панікувати

Португалія може розмістити свої сили в Україні і брати участь в миротворчих місіях, але сьогодні це ще не передбачено, - прем'єр

Мирної угоди наразі немає, її може і не бути, вона є, коли існує не лише на папері, а коли війна зупинена – Зеленський

Україна та Португалія підписали угоду про партнерство у виробництві морських дронів – Зеленський

Відео з дроном, який підняв російський прапор над Києвом, є фейком – поліція

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА