10:14 29.03.2024

На Львівщині пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури, два "кинджали" збити не вдалося - ОВА

1 хв читати
На Львівщині пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури, два "кинджали" збити не вдалося - ОВА

Над Львівською областю під час відбиття ворожої атаки минулої ночі та вранці збито 11 безпілотників, дві ракети типу "Кинджал" збити не вдалося, повідомив голова обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Цієї ночі Львівщину атакували 11 ворожих безпілотників і дві ракети типу "Кинджал". Усі 11 безпілотників воїни Повітряного командування "Захід" знищили. Ракети, на жаль, збити не вдалося", - написав він у телеграм-каналі в п'ятницю.

За його даними, "уламки ворожої зброї пошкодили об'єкт критичної інфраструктури в нашій області. На щастя, обійшлося без загиблих і травмованих".

"Системи життєзабезпечення Львівської області працюють у штатному режимі", - запевнив Козицький.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

USAID розірвало грантову угоду на $75 млн з Фондом підтримки енергетики в EUR1 млрд – Секретаріат ЕС

До міжнародного Реєстру збитків у Гаазі додали категорію зниклих безвісти – Федоров

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться до 10 травня – ДПСУ

Чернишов: питання залучення мігрантів є умовою повоєнного розвитку економіки, але суспільство ще не готове до цього

ЄС визначив коло товарів зі США, на які може запровадити мита - ЗМІ

Чехія візьме участь в 6 проєктах модернізації українських медзакладів

У держави не існує окремих політик чи програм для українців за кордоном - Чернишов

Інформація про захоплення росіянами Суджі станом на зараз не відповідає дійсності – Коваленко

Генштаб ЗСУ: від початку доби було 66 боєзіткнень, противник найбільш активно діє на покровському та торецькому напрямках

Латвійська airBaltic підтвердила готовність відновити авіапольоти з України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА