Інтерфакс-Україна
00:34 27.02.2024

Парламент Угорщини обрав соратника Орбана новим президентом країни

1 хв читати
Парламент Угорщини обрав соратника Орбана новим президентом країни

Парламент Угорщини обрав главу Конституційного суду Тамаша Шуйока наступним президентом країни через два тижні після несподіваної відставки Каталін Новак, повідомляє Reuters 26 лютого.

Зазначається, що новообраний президент є членом партії прем'єр-міністра країни Віктора Орбана "Фідес". Відповідно, парламент обрав Тамаша Шуйока строком на п'ять років за підтримки правлячої партії прем'єра, яка має переважну більшість.

"Точно так само, як юрист і як президент республіки, я можу якнайкраще служити суспільному благу і відстоювати єдність нації, підтримуючи фундаментальні цінності закону", - сказав новообраний президент Угорщини.

Очікується, що він вступить на посаду 5 березня.

Як зазначає Reuters, Новак, близька соратниця прем'єр-міністра-консерватора Віктора Орбана, подала у відставку після скандалу з помилуванням чоловіка, засудженого у справі про насильство в дитячому будинку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА