Інтерфакс-Україна
15:41 25.02.2024

У більшості "інтелектуального" озброєння РФ зазвичай із російського тільки корпус, деталі там із розвинених країн Заходу - Буданов

1 хв читати
У більшості "інтелектуального" озброєння РФ зазвичай із російського тільки корпус, деталі там із розвинених країн Заходу - Буданов

Глава Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що в більшості "інтелектуального" озброєння РФ компоненти з країн Заходу і вказав на питання запровадження вторинних санкцій.

"Ви правильно помітили, що в більшості, скажімо так, інтелектуального озброєння РФ зазвичай з російського тільки корпус, а іноді навіть корпусу немає. Це, на жаль, правда. І запчастин там зазвичай багато не з Китаю, як багато хто думає, а це - розвинені країни Заходу. На жаль, це правда", - сказав він на панельній дискусії в рамках форуму "Україна. Рік 2024", який проходить у неділю.

Буданов зазначив, що триває робота зі зниження такого впливу, зокрема спільна робота щодо санкцій, однак цього недостатньо, і "питання тут набагато глибше".

"Тут питання, що таке вторинні санкції і чи готові уряди багатьох країн бити по своїх компаніях, які продають дуже часто не суто військове обладнання, а певні його компоненти, які чітко всі розуміють, де використовуються. Питання це відкрите, але ми працюємо. Це те, що ми робимо на міжнародній арені. Те, що ми робимо з ворогом - завдаємо ударів по місцях, де вони складають це озброєння", - наголосив Буданов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті за добу відбулось 194 боєзіткнення, найгарячіше на покровському та костянтинівському напрямках – Генштаб

Ворожий БпЛА поцілив в інфраструктурний об'єкт у Харкові, без постраждалих

Трамп заявив, що США попросили припинити вогонь в Ірані до узгодженої пропозиції Тегерана і він погодився

Сибіга про готовність ЄС заборонити в'їзд до Європи російських бойовиків: це справедливо

Ворог дронами атакував агропідприємство на Чернігівщині – ДСНС

"Sense Bank" заявив про тимчасову зупинку платежів в ніч на середу

"Київстар" відновив роботу після незначного технічного збою

РФ у 2025 році витратила понад $2 млрд на контентну пропаганду та пропаганду серед дітей – Бережна

Зеленський анонсував рішення для посилення мотивації військових і додаткового фінансування армії

Бережна: 71% українців регулярно споживають російськомовний контент

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА