Інтерфакс-Україна
19:38 24.02.2024

Північна Македонія продовжить підтримку України - голова парламенту

1 хв читати

Північна Македонія продовжить підтримувати Україну в межах своїх можливостей, заявив голова Зборів Північної Македонії Йован Мітреський.

"Я користуюся нагодою, щоб запевнити вас, що громадяни Республіки Північна Македонія з вами і залишаються з вами з усією необхідною допомогою і підтримкою в межах наших можливостей. Я хотів би передати нашу жорстку, однозначну і рішучу підтримку і солідарність Україні, українським інституціям і українському народу", - сказав Мітреський на пленарному засіданні Верховної Ради в суботу.

Як повідомила пресслужба апарату Верховної Ради, цього ж дня під час зустрічі з головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком Мітреський запевнив у підтримці курсу України в НАТО.

"Ми вже члени НАТО. Наша дорога - в ЄС. У вас є наша беззастережна підтримка на шляху в НАТО, також сподіваємося, що разом будемо в ЄС", - зазначив Мітреський.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

Качка обговорив з президентом Ізраїлю безпекову ситуацію в Україні

ЦПД спростував інформацію роспропаганди про вигадані злочини ЗСУ під Покровськом

Аварійні відключення е/е застосовані у 5 областях – "Укренерго"

Калмикова про вбивство військовослужбовця з ТЦК у Львові: Безпрецедентна подія, з'ясовуємо обставини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА