Інтерфакс-Україна
07:20 17.02.2024

США передали Україні новий пакет допомоги для фіксації злочинів РФ

1 хв читати
США передали Україні новий пакет допомоги для фіксації злочинів РФ

США передали Україні новий пакет технічної допомоги слідчим підрозділам, до якого увійшли 66 автомобілів, 250 дронів, 9 систем 3D наземного лазерного сканування з програмним забезпеченням і ДНК-лабораторії, повідомила пресслужба МВС.

"Працівники поліції пройшли відповідне навчання з підготовки фахівців-криміналістів для роботи з такими швидкісними лабораторіями зі встановлення ДНК-профілю. Уже є результативні кейси зі встановлення осіб, які загинули внаслідок ракетних ударів РФ по наших містах", - заявив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Міністр зазначив, що застосування переданої техніки дасть змогу якісно і швидко фіксувати всі злочини Росії. Приміром, лабораторії швидкісної установки ДНК-профілю людини ANDE 6C дають змогу встановити ДНК-профіль за півтори години.

Зазначається, що передана технічна допомога буде відправлена насамперед у прифронтові регіони, які щодня перебувають під ворожим вогнем.

У церемонії передачі пакета допомоги також брали участь Клименко та посол США в Україні Бріджит Брінк. Зазначають, що від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну США передали органам системи МВС допомоги більш ніж на $287 млн.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія вдруге за день завдала ударів по Чорноморському порту - АМПУ

"Укрзалізниця" з партнерами обладнала 100 вагонів як мобільні хаби обігріву, зв’язку та дозвілля

"Укренерго" в останній день року застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Підозрюваному в отриманні хабарів за голосування нардепу Кісєлю обрали запобіжний захід - ЗМІ

Трамп вважає завданням номер один економічне відновлення України, щоб тут були робочі місця – Зеленський

Кабмін затвердив надбавки у 50-100% викладачам усіх військових ліцеїв України

Зеленський: Росія не хоче референдуму, і буде знаходити постійні причини, щоб не було припинення вогню

Зеленський повідомив, що визначився з керівником ОП, інформація буде пізніше

Окупанти атакували дронами Запоріжжя, є пошкодження промінфраструктури – обладміністрація

Мінкультури надало дозволи на пошукові роботи у Тернопільській та Волинській областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА