Інтерфакс-Україна
17:16 13.02.2024

ГУР про пожежу на заводі "МіГ" у Москві: Що стосується наслідків і продовження цих інцидентів, то інформація уточнюється

1 хв читати
ГУР про пожежу на заводі "МіГ" у Москві: Що стосується наслідків і продовження цих інцидентів, то інформація уточнюється

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов прокоментував пожежу, що виникла на території заводу "МіГ" у Москві.

"Завод і ці приміщення вочевидь задіяні і мають безпосередній стосунок до постачання комплектувальних військово-космічним силам країни-агресора. Що стосується наслідків, а також продовження цих інцидентів, то інформація збирається, уточнюється", - сказав Юсов в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що головна причина інциденту, що стався, - російська агресія проти України.

"Можна сказати, що вже на території РФ часто важко відрізнити, що стало наслідком деградації ВПК, адміністрування, загалом інфраструктури, що стало наслідком порушення правил пожежної безпеки, що стало наслідком запеклої боротьби чи то місцевих сил опору, чи то друзів України, які, звісно, працюють і в глибокому тилу", - додав Юсов.

Раніше в мережі з'явилася інформація про те, що в Москві загорівся завод "МіГ". Зазначається, що займання виникло "в цеху, що реконструюється", прибудованому до діючого корпусу заводу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Автопідприємство Кабміну не продавало і не закуповувало нових автомобілів у 2025р

Петиція про зупинку метро в Києві о 9:00 під час хвилини мовчання не набрала необхідних для розгляду голосів

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів в Сумській області за добу, без постраждалих

Військові підрозділи отримали 225 тисяч засобів ураження за 5 місяців роботи DOT‑Chain Defence – Шмигаль

Робота тролейбусів повністю відновлена на лівому березі Києва – КМДА

Жертвами протестів в Ірані стали вже 50 мітингарів та 14 правоохоронців – правозахисники

Сили безпілотних систем уразили за добу 913 ворожих цілей

Захисники України в ніч на 10 січня знищили або подавили 94 зі 122 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Троє людей постраждали внаслідок нічної масованої атаки БпЛА ворога у Дніпропетровській області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА