Інтерфакс-Україна
15:12 28.11.2023

У Торецьку врятували з-під завалів на території шахти чотирьох людей - ДСНС

1 хв читати

У місті Торецьку Донецької області співробітники Держслужби з НС врятували з-під завалів чотирьох осіб.

"Сьогодні у м. Торецьк Бахмутського району в результаті ворожого обстрілу зазнала пошкоджень одноповерхова будівля на території ВП "Шахта "Торецька ДП Торецьквугілля", - повідомило Головне управління ДСНС у Донецькій області у фейсбуці у вівторок.

На місці події працювали рятувальники 22 державного пожежно-рятувального загону.

"Під час проведення аварійно-рятувальних робіт надзвичайники врятували з-під завалів чотирьох осіб та передали працівникам швидкої медичної допомоги. Роботи завершено", - зазначається в повідомленні.

Від Головного управління було залучено 13 осіб особового складу і три одиниці техніки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп у соцмережі поширив колонку ЗМІ, в якій йдеться про "порожні погрози" Путіна та його перешкоджання в досягненні миру

Громадянин України зазнав тяжких травм унаслідок групового нападу в Польщі - посол

Перші 30 паризьких автобусів вже прибули в Київську область і скоро вийдуть на маршрути - обладміністрація

Запоріжжя зазнало повторного ворожого удару: постраждала багатоповерхівка, поранено одну людину

Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів

На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров

Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси

Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА