17:56 27.11.2023

В Україні стартувала акселераційна програма з гуманітарного розмінування

1 хв читати
В Україні стартувала акселераційна програма з гуманітарного розмінування

В Україні стартувала акселераційна програма підтримки інновацій у гуманітарному розмінуванні, результатом її має стати впровадження нових рішень у сертифіковані вироби та технології, повідомила пресслужба Міністерства економіки.

"Потенційно забрудненою вибухонебезпечними предметами вважається близько третини території країни. Тим не менш, ми маємо амбітну мету - повернути до господарської експлуатації протягом наступних 10 років до 80% цих земель. Реалізувати завдання допоможе впровадження та застосування сучасних технологій. Ми підтримуємо вітчизняне виробництво техніки та обладнання для розмінування, а також розвиток інновацій в цій сфері", - сказала перша віцепрем'єрка - міністерка економіки Юлія Свириденко, слова якої наводить пресслужба відомства.

Вона висловила сподівання, що розроблені в Україні технології не лише допоможуть швидше очистити територію країни, а й згодом стануть статтею експорту.

Згідно з повідомленням, акселераційна програма підтримки інновацій у гуманітарному розмінуванні, зокрема, передбачає навчальні курси з підприємництва, менторську підтримку від галузевих експертів, реальні випробування технологій на полігоні.

Учасники програми зможуть скласти індивідуальну "дорожню карту" в супроводі менторів та експертів, отримати підтримку під час розроблення бізнес-моделі та плану розвитку бізнесу: від ідеї чи прототипу до сертифікованого виробу чи технології.

Акселераційна програма підтримки інновацій у гуманітарному розмінуванні реалізується за ініціативи Міністерства економіки України спільно з Київською школою економіки (KSE).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Припинення обміну розвідувальною інформацією позбавляє Трампа важелів впливу на Путіна – ISW

Гілі й Хегсет обговорять мирний план для України у четвер

Одна людина загинула внаслідок атаки ворожих БпЛА в Сумах – в.о. мера

Дії Трампа спонукають ЄС прогнозувати нову хвилю біженців з України - ЗМІ

Кількість поранених внаслідок ракетної атаки по Кривому Рогу зросла до 28, серед них дитина – ОВА

Кількість поранених внаслідок ракетної атаки по Кривому Рогу зросла до 11 – ОВА

Пожежники загасили тліючі вогні на НБК ЧАЕС після удару "Шахеда" – МАГАТЕ

Двоє загиблих і семеро постраждалих внаслідок ракетної атаки по Кривому Рогу – ДСНС

Кошта про спецсаміт ЄС: настав час перетворити наші принципи в реальні дії, щоб гарантувати мир Україні

Одна людина загинула і троє постраждали внаслідок ракетної атаки по Кривому Рогу – ОВА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА