Інтерфакс-Україна
13:03 25.10.2023

У Славуті внаслідок нічної атаки дронами 18 постраждалих, двоє з них у важкому стані - мер

1 хв читати

Унаслідок нічної атаки дронами-камікадзе на м. Славута Хмельницької області постраждали 18 людей, двоє з них у важкому стані в реанімації, повідомив мер міста Василь Сидор.

"Станом на зараз у нас 18 постраждалих, двоє з них у важкому стані в реанімації... Усе це цивільні люди", - сказав він в ефірі загальнонаціонального телемарафону в середу.

Як зазначив мер, "пошкоджень дуже багато: пошкоджено всі об'єкти освіти - це 28 об'єктів, у них різний рівень пошкоджень. Також пошкоджено лікарню, промпідприємства, понад 300 багатоповерхових будинків і приватний сектор".

За словами мера, наразі триває аналіз ситуації та збір даних для надання першої допомоги постраждалим від атаки людям і першочергового ремонту пошкоджених об'єктів, зокрема об'єктів охорони здоров'я та дитячих садочків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА