Інтерфакс-Україна
15:51 24.10.2023

У списку на евакуацію із Сектора Гази вже майже 350 українців - посол

1 хв читати
У списку на евакуацію із Сектора Гази вже майже 350 українців - посол

На сьогодні близько 350 українців заявили про бажання евакуюватися із Сектора Гази, ситуація там залишається складною, заявив надзвичайний і повноважний посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук.

"На цю хвилину в списку на евакуацію із Сектора Гази вже майже 350 осіб. Їх кількість щодня зростає. Це не всі люди, які проживають у Газі. Я думаю, що в Газі зараз проживає, може, до тисячі громадян України, але точна цифра нікому не відома. Можемо говорити лише про тих, хто став на консульський облік і підтримує зв'язок із посольством", - сказав він на онлайн-брифінгу в медіацентрі "Україна – Укрінформ".

Корнійчук наголосив, що ситуація залишається стабільно складною, і наразі рішення про проведення наземної операції в Секторі Гази остаточно не ухвалено.

Також, за його словами, інформацію із Сектора Гази посольство отримує від активістів української громади.

"За даними МВС, Ізраїль залишили з початку масштабного терористичного акту 3,5 тис. громадян України. Це виключно ті громадяни, які мають тільки українські паспорти. З них близько 520 скористалися допомогою посольства і вилетіли до Європи", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вдарили БпЛА по селу на Харківщині, поранено вагітну жінку і чоловіка - Синєгубов

СБУ кваліфікує вибух на Одещині як теракт

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 227 окупантів – Генштаб ЗСУ

Умєров: Завершили зустріч з американською командою в Ер-Ріяді

На Херсонщині через російські атаки поранено 4 цивільних

Ворог обстріляв Дніпропетровщину, є пошкодження - Лисак

Зеленський про атаки РФ: Потрібно більше тиску на Росію, щоб цей терор припинився

Зеленський про атаки РФ: Треба більше ефективності нашому захисту неба, розбудова ефективного повітряного щита не припинятиметься

Радник Трампа Волц: Першим кроком для припинення вогню між Україною та РФ буде зупинення сторонами ударів по енергетиці

Переговори в Ер-Ріяді між українською та американською делегаціями ще не завершилися - джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА