Інтерфакс-Україна
08:03 21.10.2023

Унаслідок ворожих обстрілів за минулу добу в Херсонській області загинула одна людина, ще одна дістала поранення

1 хв читати
Унаслідок ворожих обстрілів за минулу добу в Херсонській області загинула одна людина, ще одна дістала поранення

Унаслідок масованих обстрілів за минулу добу в Херсонській області загинула одна людина, ще одна дістала поранення, інформував голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін у суботу вранці.

"За минулу добу противник здійснив 57 обстрілів, випустивши 322 снаряди з мінометів, артилерії, "Градів", АГС, танків, авіації та БПЛА", - написав він у своєму телеграм-каналі.

"Через російську агресію 1 людина загинула, ще 1 - дістала поранення", - наголосив Прокудін.

За даними обладміністрації, російські військові влучили в житлові квартали населених пунктів області.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ вночі атакувала енергооб'єкти в 5 областях, знеструмлених споживачів частково заживлено – Міненерго

Ефективними гарантіями безпеки є лише членство в НАТО, гарантії 5ї статті та оборонне партнерство - Порошенко

Заступник міністра освіти Трофименко про відкриття кордонів для 18-22-річних: Заборонами ми людей не втримаємо

Зеленський - енергетикам: Дякую, що долаєте темряву

У порту "Південний" через нічний обстріл загорілося майже 30 контейнерів з борошном та олією - віцепрем’єр

Заступник міністра освіти Трофименко: У нас давно є умови для трирічного бакалаврату, це європейська практика

Поліція Києва затримала чоловіка, який вчинив стрілянину в середмісті столиці

Темпи просування окупантів на тижні різко зросли, найбільше в районі Сіверська та Гуляйполя – DeepState

Четверо працівників "Укрзалізниці" постраждали через аварію вантажного поїзду в Житомирській області - ДСНС

Міносвіти планує розширити перелік національних іспитів як альтернативу НМТ при вступі в українські виші в 2026р. - Трофименко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА