Інтерфакс-Україна
15:08 29.09.2023

Велика Британія запровадила санкції щодо ЦВК, глави МНС РФ за "вибори" на тимчасово окупованих територіях України

1 хв читати
Велика Британія запровадила санкції щодо ЦВК, глави МНС РФ за "вибори" на тимчасово окупованих територіях України

Велика Британія запровадила нові санкції проти РФ за "вибори" на тимчасово окупованих територіях України.

До нового санкційного списку внесено 11 фізичних і юридичних осіб, зокрема, це чиновники російських окупаційних "адміністрацій" у Запорізькій, Херсонській, Донецькій областях і в Криму, Центральна виборча комісія РФ, глава МНС РФ.

"Ці останні санкції слугують яскравим нагадуванням про ціну такого кричущого нападу на суверенітет, демократію і рівність", - зазначили в уряді Великої Британії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісар Кос перебуває в Україні з дводенним візитом

Цифрова система в’їзду/виїзду EES запрацювала на кордоні з Румунією

Міноборони вперше закупить універсальні польові тенти для військових — бронековдри на суму 132 млн грн

Детективи НАБУ провели обшуки в центральному апараті Держподатслужби та двох її облГУ

Темпи просування окупантів у 2025 році зросли на 22% порівняно з 2024-м, але їх ресурси не безмежні, – ISW

Директор НАБУ: Нам цікаво, звідки взялися кошти у фізичних і юридичних осіб на заставу за фігурантів операції "Мідас"

Суд випустив детектива НАБУ Гусарова з-під варти - ЦПК

ДБР розслідує справу щодо можливого впливу фігурантів справи "Мідас" на Бюро, нікого з працівників не відсторонено, стверджують у відомстві

Заяви росіян про "захоплення Сіверська" не відповідають дійсності – ОК "Схід"

Найближчими днями в Україні ще потеплішає, натомість майже скрізь дощі, на сході з мокрим снігом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА