Інтерфакс-Україна
11:39 26.09.2023

На Чернігівщині двоє людей впали в шахту завантаження зерна, одна з них загинула

1 хв читати

У с. Гмирянка (Чернігівська обл.) на одному з підприємств двоє працівників упали в шахту завантаження зерна, один із них загинув, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"Сьогодні вранці у с. Гмирянка Прилуцького району на одному з підприємств два працівники впали у шахту загрузки зерна. Рятувальники ДСНС деблокували постраждалих без ознак життя", - йдеться в повідомленні ДСНС у телеграм-каналі у вівторок.

Водночас, як зазначається, медикам "швидкої медичної допомоги вдалося реанімувати одну людину. Друга людина, на жаль, загинула".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

Качка обговорив з президентом Ізраїлю безпекову ситуацію в Україні

ЦПД спростував інформацію роспропаганди про вигадані злочини ЗСУ під Покровськом

Аварійні відключення е/е застосовані у 5 областях – "Укренерго"

Калмикова про вбивство військовослужбовця з ТЦК у Львові: Безпрецедентна подія, з'ясовуємо обставини

В PURL бере участь вже 21 країна на загальну суму зобовʼязань у $4,18 млрд - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА