08:55 05.09.2023

Повідомлення про мінування столичних ТРЦ не підтвердилося

1 хв читати
Повідомлення про мінування столичних ТРЦ не підтвердилося

Повідомлення про мінування столичних ТРЦ не підтвердилося, повідомляє пресслужба Київської міської військової адміністрації (КМВА).

"Як і очікувалося, інформація про замінування всіх торгово-розважальних центрів Києва виявилася хибним викликом", - ідеться в повідомленні.

Крім того, вночі поліція отримала повідомлення про замінування всіх вокзалів Києва та деяких медичних закладів.

"Після ретельної перевірки ця інформація також не підтвердилася - знову помилкові виклики", - додали у відомстві.

КМВА просить жителів столиці зберігати спокій, оскільки безпекова ситуація в місті контрольована.

"Паніка, хаос, страх - цього хоче ворог. Але не отримає. Ситуація безпеки в Києві контрольована", - наголосили у відомстві.

Раніше ввечері в понеділок повідомлялося, що поліція Києва отримала повідомлення про замінування всіх торговельно-розважальних центрів (ТРЦ) столиці.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Європа готова надати Україні гарантії безпеки – генсек НАТО

Макрон: без надійних гарантій безпеки для України перемир'я закінчиться так само, як Мінські угоди

Маск назвав прикладом "компетентного лідерства" приїзд делегації РФ на переговори с делегацією США

Макрон проінформував Зеленського про розмови з європейськими лідерами

Келлог: ми працюємо по двом трекам – з українською та російською сторонами, щоб з’ясувати можливі умови для миру. Занепокоєння партнерів по НАТО та ЄС будуть взяти до уваги

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 325 одиниць живої сили - Генштаб

Фон дер Ляйен та Кошта після зустрічі в Парижі: Україна заслуговує на мир, який поважає її незалежність та територіальну цілісність

З початку доби Сили оборони відбили 122 ворожі атаки - Генштаб

Партнери підтримують проєкти енергостійкості ДТЕК та розуміють їхнє значення для колективної енергобезпеки – СЕО холдингу після MSC-2025

Прем'єр-міністр Великої Британії Стармер зустрінеться з Трампом наступного тижня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА