Інтерфакс-Україна
16:42 14.08.2023

ЗСУ просуваються до звільнення селища Урожайне Донецької області, біля Бахмута за тиждень звільнено 3 кв. км - Маляр

1 хв читати
ЗСУ просуваються до звільнення селища Урожайне Донецької області, біля Бахмута за тиждень звільнено 3 кв. км - Маляр

Сили оборони України продовжують вести наступальну операцію на мелітопольському та бердянському напрямках на півдні України, зокрема, продовжують визволення селища Урожайне Волноваського району Донецької області, повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

"Тривають бої. У напрямку Урожайного, південніше і південно-східніше Старомайорського Донецької області (у Сил оборони - ІФ-У) був успіх, вони закріплюються на досягнутих рубежах. Під час наступальних дій Сили оборони таврійського напрямку продовжують визволення н. п. Урожайне", - написала Маляр у телеграмі у понеділок.

Також, за її словами, за минулий тиждень вдалося звільнити 3 кв. км біля Бахмута.

"На бахмутському напрямку тривають важкі бої. Ворог намагається зупинити просування наших військ і відновити втрачене становище в районах західніше Кліщіївки, західніше Андріївки, Курдюмівки. За минулий тиждень звільнену територію на бахмутському напрямку збільшено на 3 кв. км і загалом звільнена площа на бахмутському напрямку становить 40 кв. км", - розповіла Маляр.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА