Інтерфакс-Україна
18:59 02.08.2023

Восени в Україні відбудеться перший форум оборонних індустрій - Зеленський

1 хв читати
Восени в Україні відбудеться перший форум оборонних індустрій - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив про проведення в Україні восени 2023 року першого форуму оборонних індустрій.

"Будь ласка, працюйте над максимальним представленням на цьому форумі іноземних компаній і над конкретними проєктами. Так, будуть також і вітчизняні компанії, але наше завдання - всіх об'єднати на українській платформі. Постійно відбуваються заходи, присвячені виробництву дронів. Є можливості локалізації виробництв військової техніки та снарядів" , - сказав Зеленський на конференції послів України в Ужгороді в середу.

Глава держави також подякував тим послам України, які досягли значних результатів у питаннях постачання Україні зброї.

"Україна (зараз - ІФ-У) отримує більше зброї, ніж будь-хто міг припустити на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну", - сказав він.

Водночас, як наголосив Зеленський, "нашої потужності поки що все-таки менше, ніж нам потрібно, ніж воїнам треба, щоб очевидно переважати російських окупантів".

"Активність нашої дипломатії має забезпечити зміну фронтової рівноваги на перевагу України. І це можливо", - резюмував президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Продовжуємо створювати умови для збільшення імпорту електроенергії державними компаніями

Київ має враховувати безпековий фактор при оновленні систем енерго- та теплозабезпечення - Сухомлин

Кабмін призначив Краснолуцького заступником міністра економіки і Шугалія - заступником міністра енергетики

Через погодні умови обмежено рух вантажівок в Полтавській та Дніпропетровській областях - Укртрансбезпека

Трамп: переговори РФ і України можуть приносити результати і без участі Віткоффа та Кушнера

Росія понад добу б’є по залізничній станції Синельникове - віцепрем’єр

За відсутності в будинку тепла чи води платіжки перераховуватимуть автоматично – постанова уряду

Зеленський доручив прем'єрці вжити заходів по недопущенню нарахувань за відсутнє опалення для споживачів

Російські удари по логістиці це свідомий терор проти цивільного населення - Свириденко

Зеленський обговорив із керівником воєнної розвідки актуальні російські військові плани

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА