Інтерфакс-Україна
16:05 19.07.2023

Глава МЗС України закликає МКС видати ордер на арешт голови Червоного Хреста Білорусі

1 хв читати
Глава МЗС України закликає МКС видати ордер на арешт голови Червоного Хреста Білорусі

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав Міжнародний кримінальний суд (МКС) видати ордер на арешт голови Червоного Хреста Білорусі Дмитра Шевцова, який публічно зізнався у злочині депортації дітей з окупованих територій України.

"Я закликаю Міжнародний кримінальний суд видати ордер на арешт Дмитра Шевцова, який публічно зізнався у злочині незаконної депортації дітей з окупованих територій України. Усі винні у викраденні українських дітей мають бути притягнуті до відповідальності", - написав Кулеба у твіттері.

Раніше білоруський опозиційний портал "Зеркало" оприлюднив матеріал про те, що голова Білоруського товариства Червоного Хреста Дмитро Шевцов під час чергової поїздки на Донбас не лише передав гуманітарну допомогу, а й знявся в репортажі телеканалу "Беларусь 1", де зізнався, що його організація бере участь у вивезенні дітей з України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА