Інтерфакс-Україна
10:59 16.07.2023

В окупованому Мелітополі росіяни намагаються контролювати населення через мобільний зв'язок - мер Федоров

1 хв читати
В окупованому Мелітополі росіяни намагаються контролювати населення через мобільний зв'язок - мер Федоров

У тимчасово окупованому Мелітополі росіяни намагаються контролювати місцеве населення через російський мобільний зв'язок, а також шляхом поширення ворожої пропаганди, повідомив мер міста Іван Федоров.

"Чи не єдине, що наповну працює в окупантів, це пропагандистська машина. Вже півтора роки окупанти одержимі думкою завести на ТОТ єдиного російського мобільного оператора: хочуть контролювати розмови мешканців або відключати зв’язок у потрібний момент", - ідеться в його телеграм-каналі вранці в неділю.

Також він зазначив, що в Мелітополі замість ворожого мобільного оператора "Мир Телеком" пробивається інший "Волна мобайл".

Крім того, за його словами, від початку повномасштабного вторгнення на тимчасово окупованих територіях Запорізької області продовжують працювати ворожі медіа, а українське телебачення, радіо та інтернет окупанти повністю прибрали з ефіру.

Водночас на тимчасово окупованих територіях люди продовжують отримувати достовірну інформацію з українських джерел, зазначив мер.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Паліса обговорив із RTX постачання ракет до Patriot, локалізацію обслуговування та боротьбу з дронами

Суддя Тандир приймав рішення про захоплення квартир померлих в Київській та Одеській областях – ДБР

У лікарнях Запорізької області перебуває 55 постраждали внаслідок ворожих атак, 9 з них у важкому стані – обладміністрація

ВС збільшив кількість суддів з 9 до 17 для розгляду апеляції ПГЗК на рішення за позовом Максі Кепітал про банкрутство та стягнення 4,7 млрд грн

Суд оштрафував організаторів нелегального казино в київському бізнес-центрі та конфіскував понад $20 тис - БЕБ

Україна увійшла до топ-10 європейських країн, мешканці яких найменше стурбовані, що ШІ замінить роботу людини – соцопитування

Понад 196 тис. українських родин отримали компенсації за програмою "єВідновлення" за 3 роки – Свириденко

Німеччина та Україна поглиблюють співпрацю в сфері оборонних технологій – Федоров та Пісторіус підписали Лист про наміри

Cильні дощі та грози можуть ускладнити роботу підприємств та руху транспорту у вівторок – Укргідрометцентр

Ворожий дрон впав на подвір'я приватного будинку в Харкові, його знешкоджують вибухотехніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА