Інтерфакс-Україна
11:33 07.07.2023

В Україні планують розширити держзамовлення на пов'язані з реабілітацією спеціальності - Шмигаль

1 хв читати
В Україні планують розширити держзамовлення на пов'язані з реабілітацією спеціальності - Шмигаль

В Україні планують розширити державне замовлення на спеціальності, пов'язані з реабілітацією, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"В Україні має бути побудована галузь реабілітації із застосуванням найкращих і сучасних практик. Таку візію озвучив президент України у Новій українській доктрині. Таку ціль ставимо перед собою як уряд, аби всі, хто постраждав від російської агресії, могли повернутися до повноцінного життя. Плани й напрацювання у сфері реабілітації обговорили під час наради з МОЗ, Міноборони, Мінсоцполітики, Мінветеранів та військовими", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

За словами прем'єра, на сьогодні в Україні розвиваються реабілітаційні та спеціалізовані заклади, а в планах - розширити державне замовлення на спеціальності, пов'язані з реабілітацією.

"У лікарнях працюють мультидисциплінарні команди, куди входять лікарі, протезисти, соціальні співробітники та інші. Міноборони розробило стратегію реабілітації військовослужбовців", - додав він.

Глава уряду зазначив, що в громадах за підтримки держави планується створення так званих Центрів життєстійкості, а на сьогодні вже понад 200 громад подали заявки.

"На виконання завдання президента працюємо над створенням великих реабілітаційних центрів національного рівня, які поєднуватимуть фізичну та психологічну реабілітації. У планах побудувати щонайменше чотири таких центри… Працюємо з партнерами та світовими виробниками, аби вони інвестували в цю галузь та створювали свої виробництва в Україні", - заявив Шмигаль.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Італія обговорює новий пакет військової допомоги Україні та готова до повоєнної місії - начальник штабу оборони

"Фурси" на Київщині та "Місто дій" на Львівщині поповнили реєстр індустріальних парків

Ожеледиця та хуртовина можуть ускладнити рух транспорту та роботу підприємств у понеділок

Рух електротранспорту в Києві повністю відновлено - КМДА

Глава МАГАТЕ повідомив про місцеве перемир’я для ремонту ЛЕП біля ЗАЕС

Початок останнього тижня в 2025 році буде сніжним, але не надто холодним, на дорогах ожеледиця

Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА