06:31 03.07.2023

Член паралімпійської нацзбірної РБ причетний до викрадення українських дітей із ТОТ

1 хв читати
Член паралімпійської нацзбірної РБ причетний до викрадення українських дітей із ТОТ

Член національної збірної Республіки Білорусь, майстер спорту з плавання Олексій Талай займається організацією вивезення дітей із тимчасово окупованих територій на сході України до Білорусі, передає Центр національного спротиву у неділю.

"Окупанти продовжують викрадати неповнолітніх із тимчасово окупованих територій України. За даними нашого підпілля, до цього, зокрема, причетний генеральний директор російського благодійного фонду "Повір у себе" Талай Олексій Костянтинович (майстер спорту з плавання, член національної паралімпійської збірної). Ця особа безпосередньо організує вивезення дітей із ТОТ сходу України до республіки Білорусь", - сказано у повідомленні на сайті.

У Центрі зазначили, що раніше Міжнародний кримінальний суд у Гаазі вже видав ордер на арешт Володимира Путіна та уповноваженої з прав дитини в Росії Марії Львово-Бєлової як ключових організаторів викрадення дітей.

Заявивши, що таким чином "дрібниця на кшталт Олексія Талая також не зможе уникнути відповідальності та понесе відповідне покарання за свої злочини проти людяності".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА