Інтерфакс-Україна
15:51 01.07.2023

Іспанія додатково виділить 55 млн євро для України - Санчес

1 хв читати
Іспанія додатково виділить 55 млн євро для України - Санчес

Іспанія виділяє для України новий пакет допомоги на суму 55 млн євро, заявив прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес.

"Іспанія ухвалила рішення про додаткове виділення 55 млн євро. Зокрема, 51 млн євро через групу Світового банку - це для фінансування малих і середніх підприємств в Україні, а також 4 млн євро через Програму розвитку ООН для забезпечення шкіл в Україні екологічно чистими та стійкими енергетичними системами", - сказав він, виступаючи на пленарному засіданні Верховної Ради України в суботу.

Санчес також наголосив, що Іспанія прагне супроводжувати Україну в процесі відновлення, який "потребуватиме часу та інвестицій у багатьох секторах".

"Є деякі сфери, наприклад, залізнична інфраструктура, в якій наші компанії володіють певними ноухау, які можуть змінити ситуацію на краще. Іспанський уряд підтримує фінансування необхідних інвестицій для адаптації та модернізації української інфраструктури та виробничих галузей", - уточнив глава іспанського уряду.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА