Інтерфакс-Україна
09:28 30.06.2023

Глава МАГАТЕ не бачить поліпшення в питанні безпеки ЗАЕС

1 хв читати
Глава МАГАТЕ не бачить поліпшення в питанні безпеки ЗАЕС

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі назвав своєю головною заклопотаністю захист Запорізької АЕС, обстановка навколо якої залишається складною.

"Ясно, що ситуація там не покращилася з (...) посиленням військової активності на лінії фронту. Небезпека для станції збільшується", - сказав Гроссі в четвер в інтерв'ю телеканалу France 24.

"До того ж, на жаль, треба згадати руйнування греблі в Новій Каховці, що порушило рівномірне функціонування охолодження через досить очевидне зниження рівня води в Дніпрі, що протікає поруч зі станцією та з якого беруть воду для охолодження реакторів", - продовжив глава МАГАТЕ. Він назвав це "сумною низкою подій, які погіршують становище станції".

"Наші команди, як і раніше, там. Спостерігають, як розвивається ситуація", - резюмував Гроссі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Затримано посадовця Чернівецького РТЦК за пропозиції зняття з розшуку за $2 тис. - ДБР

Європарламент закликає до санкцій проти причетних до вербування Росією іноземців для війни в Україні - резолюція

СБУ: на розкраданні бюджетних коштів викрито керівництво оборонного заводу на Дніпропетровщині

Кабмін запустив проєкт з доступу до тренування ШІ-моделей для безпілотних систем на основі реальних даних з поля бою - Свириденко

Ворог атакував залізничну інфраструктуру на Сумщині та Миколаївщині

Єврокомісія запропонувала Києву місію для встановлення фактів щодо нафтопроводу "Дружба"

З країн Близького Сходу евакуйовано 16 громадян України – МЗС

Київ передав на фронт майже 3100 дронів різних типів – мер

У Харківській області ворожі БпЛА атакували автомобілі пожежників та енергетиків, 7 постраждалих

Зеленський і президент Румунії розпочали зустріч

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА