Інтерфакс-Україна
17:21 15.05.2023

Біля Києва горить 15 га лісової підстилки - ДСНС

1 хв читати
Біля Києва горить 15 га лісової підстилки - ДСНС

Загоряння лісової підстилки на площі 15 га виникло неподалік села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області в понеділок.

Як повідомляється в телеграм-каналі Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, відповідне повідомлення надійшло до Служби порятунку о 14:20.

Для гасіння пожежі залучено 25 осіб та сім одиниць техніки, для оцінки ситуації використовують квадрокоптер. "Триває локалізація пожежі. Ситуація контрольована", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА