Інтерфакс-Україна
11:21 15.05.2023

Фірташ отримав від СБУ та БЕБ повідомлення про підозру - джерело

1 хв читати
Фірташ отримав від СБУ та БЕБ повідомлення про підозру - джерело

Власник Group DF бізнесмен  Дмитро Фірташ отримав від Служби безпеки України та Бюро економічної безпеки повідомлення про підозру, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в правоохоронних органах.

Згідно з інформацією джерела, підозру вручають Фірташу та вісьмом топменеджерам його компаній. З ранку понеділка відбуваються обшуки в керівників фірм олігарха (Регіональна газова компанія, "ЙЕ Енергія") та облгазів.

Правоохоронці викрили схему, згідно з якою підконтрольні Фірташу структури купували паливо в його компанії, але насправді отримували 30% від обсягів. Штучний дефіцит покривали за рахунок державного газу, частину грошей привласнював собі Фірташ.

Згідно з даними джерела, за сім років така схема завдала збитків бюджету країни на 18 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд Польщі звернувся до Єврокомісії зі скаргою на розповсюдження закликів виходу Польщі з ЄС в мережі TikTok

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА