20:05 19.04.2023

Племінник Кеннеді оголосив про участь у передвиборчих перегонах за посаду президента США

1 хв читати
Племінник Кеннеді оголосив про участь у передвиборчих перегонах за посаду президента США

Племінник 35-го президента США Джона Кеннеді Роберт Кеннеді-молодший у середу оголосив про те, що візьме участь у боротьбі за посаду президента в 2024 році від Демократичної партії.

"Я прийшов сюди, щоб оголосити про висунення своєї кандидатури на посаду президента США від Демократичної партії", - сказав Кеннеді-молодший у Бостоні.

"Моя місія полягає в тому, щоб у наступні 18 місяців цієї кампанії, а також за час мого президентства, покласти край корумпованому злиттю державної та корпоративної влади", - додав він.

Раніше у квітні Кеннеді-молодший подав заявку до Федеральної виборчої комісії для участі в президентській кампанії 2024 року.

Американські ЗМІ нагадують, що 69-річний Роберт Кеннеді-молодший є юристом з питань екології та активістом, який виступає проти вакцинації. Він - син колишнього сенатора від Нью-Йорку, генерального прокурора США Роберта Кеннеді та племінник 35-го президента Джона Кеннеді.

Кеннеді - другий зареєстрований кандидат-демократ на посаду президента. Раніше письменниця Маріанна Вільямсон запустила кампанію з висунення своєї кандидатури від Демократичної партії.

Нинішній глава Білого дому Джо Байден поки що офіційно не оголосив про свою участь у президентських виборах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проєкт "Лінія дронів" стартує в Україні, він вже отримав 4,6 млрд грн фінансування

У Кременчуцькому обласному ТЦК та СП помер чоловік

До суду передано справу ексміністра Міненерговугілля та його підлеглого, викритих на мільярдних зловживаннях з держмайном

Керівник Кабінету Дуди: Ми знаємо, що Путін обманює, це потрібно спокійно пояснити і продемонструвати

Драпатий підтвердив загибель військових на полігоні під час шикування

Документальна стрічка "Порцелянова війна" про війну в Україні не отримала "Оскар"

Росіяни ударили по екопарку в передмісті Харкова, загинули тварини

Міноборони: Електронні направлення на ВЛК у Резерв+ тепер мають дату прибуття на медогляд

На вихідних правоохоронці запобігли 4 терактам і диверсіям, що мали відбутися на замовлення РФ

Двоє цивільних загинули внаслідок російських обстрілів у Покровську минулої доби

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА