Інтерфакс-Україна
16:46 17.04.2023

У Києві у вівторок запускають пізній рейс міської електрички

1 хв читати
У Києві у вівторок запускають пізній рейс міської електрички

У Києві з вівторка, 18 квітня, почне курсувати пізній рейс міської електрички, який прибуватиме на станцію Святошин за пів години до початку комендантської години, повідомив Kyiv City Express.

"З вівторка, 18 квітня, обидва останні поїзди з Дарниці виконуватимуть по додатковому рейсу на Святошин - 7349 та 7449. Щодня. Таким чином, найпізніше відправлення з Дарниці в напрямку Видубичів і Центрального залізничного вокзалу буде о 22:42, прибуття до Святошина о 23:29", - йдеться в повідомленні в телеграм-каналі Kyiv City Express у понеділок.

Останній рейс від Дарниці до Святошина через Лівобережну, Почайну та Сирець вирушатиме о 22:42 і прибуватиме о 23:20.

Як повідомляється, оновлений розклад з'явиться на станціях і в спеціальному чат-боті у вівторок.

Як повідомлялося, за проїзд кільцевою електричкою в Києві можна оплатити за допомогою транспортної картки, банківської картки та гаджетів із функцією NFC.

City Express - проєкт приміського залізничного сполучення в агломераціях українських міст-мільйонників, зокрема в Києві (у перспективі - у Харкові, Дніпрі та Львові).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА