Інтерфакс-Україна
11:00 09.04.2023

В Одесі посилять заходи безпеки 10 квітня, у день 79-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників

1 хв читати
В Одесі посилять заходи безпеки 10 квітня, у день 79-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників

10 квітня, у день 79-ї річниці визволення Одеси від фашистських загарбників, у місті буде посилено заходи безпеки.

"На вулицях правопорядок забезпечуватимуть понад півтисячі правоохоронців. Вхід до пам'ятних місць на честь визволителів Одеси здійснюватиметься через пропускні пункти", - повідомляє Головне управління Нацполіції в Одеській області.

"Герої-визволителі назавжди увійшли в історію. Але в цей історичний день ми не повинні забувати, що знову захищаємо місто і всю Україну від нових, російських, загарбників. Тому закликаємо всіх не нехтувати заходами безпеки, сигналами повітряної тривоги, уникати скупчень біля пам'ятних місць, бути пильними та законослухняними", - закликав громадян тимчасовий виконувач обов'язків начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Іван Жук.

У поліції нагадали про заборону використовувати символіку націонал-соціалістичного і тоталітарного режимів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

Зеленський: Головне завдання зараз – відновлення енергозабезпечення всіх будинків після ударів

Зеленський: Повномасштабна війна Росії проти України триває стільки ж, скільки тривала нацистська війна проти СРСР - 1418 днів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА