Інтерфакс-Україна
19:15 21.03.2023

Системи Patriot будуть відправлені в Україну раніше, ніж планувалося

2 хв читати
Системи Patriot будуть відправлені в Україну раніше, ніж планувалося

Системи протиракетної оборони Patriot планується розгорнути в Україні швидше, ніж спочатку планувалося, повідомляє CNN.

"Системи протиракетної оборони Patriot планується розгорнути в Україні швидше, ніж спочатку планувалося, і група з 65 українських військовослужбовців найближчими днями завершить навчання на системах у Форт-Сіллі (Оклахома)", - ідеться в повідомленні CNN із посиланням на представників оборони США у вівторок.

Як повідомляється, американські інструктори у Форт-Сіллі, де українці тренувалися з 15 січня, змогли значно прискорити курс завдяки базовим знанням українців про системи протиповітряної оборони.

За даними каналу, після цього група українських військовослужбовців переїде до Європи для додаткового навчання на двох системах Patriot - одній американській і одній, створеній німцями та голландцями, - які будуть розгорнуті в Україні найближчими тижнями.

"Наша оцінка полягає в тому, що українські солдати вражаючі й абсолютно швидкі в навчанні", - сказав бригадний генерал Шейн Морган, командувач Форт-Сілл. "Завдяки їхнім широким знанням у сфері протиповітряної оборони та досвіду роботи в зоні бойових дій їм було легше зрозуміти концепції експлуатації та технічного обслуговування системи Patriot". Військові США виділили на навчання 10 тижнів, але українці завершили його приблизно за 8 тижнів. Розклад тренувань був "агресивним", - сказав представник Форт-Сілла", - передає CNN.

Як зазначається, повідомлення про прискорення розгортання Patriot було зроблено одночасно з повідомленням про те, що США скоротять час, необхідний для доставки танків Abrams в Україну, відправивши більш старі моделі M1-A1 замість більш сучасної версії танка.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Завжди був дефіцит ракет SAMP/T

Зеленський про обіцянку Трампа щодо новин про переговори: Я б звернув увагу, що 17 березня 2023 р. МКС видав ордер на арешт Путіна

Зеленський утворив делегацію на переговори з партнерами щодо миру у складі Єрмака, Сибіги, Умєрова та Паліси

Військові планувальники зберуться 20 березня у Великій Британії для розробки плану підтримки іноземним контингентом безпеки України - Стармер

Глава МЗС Австрії ознайомилась з ходом відновлювальних робіт у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії

Зеленський повідомив про успішний удар нової ракети "Довгий Нептун" по ворогу на 1000 км

Фон дер Ляєн: Ми будемо підтримувати зміцнення України та її ЗС відповідно до нашої "стратегії дикобраза"

Прем’єр Нідерландів про відеоконференцію: Досягнута згода підтримки України і продовження тиску на РФ

Україна потребує сильних армії та ОПК і чітких гарантій безпеки – президент Литви

Стармер закликав продовжувати чинити тиск на Путіна для беззастережного припинення вогню

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА