Інтерфакс-Україна
13:15 26.01.2023

Делегація ТЧХУ та уповноважена уряду Німеччини обговорили питання гумдопомоги українським громадянам, які постраждали від війни

1 хв читати
Делегація ТЧХУ та уповноважена уряду Німеччини обговорили питання гумдопомоги українським громадянам, які постраждали від війни

Представники Товариства Червоного Хреста України та уповноважена федерального уряду Німеччини з політики в галузі прав людини та гуманітарної допомоги Луїза Амтсберг обговорили питання посиленої гуманітарної допомоги українським громадянам, які постраждали внаслідок російської збройної агресії.

"На зустрічі обговорювалися питання посиленої гуманітарної допомоги постраждалому населенню України", - повідомило Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) на своїй сторінці у фейсбуці у четвер.

Ішлося, зокрема, про підтримку вразливих верств населення, які постраждали від збройної російської агресії, а також про допомогу у відновленні пошкоджених унаслідок російських ракетних атак та артилерійських обстрілів будівель.

Амтсберг наголосила, що "гуманітарний доступ є ключовим, а безпека гуманітарних помічників – обов'язком".

У ТЧХУ нагадали, що Амтсберг із початку збройної агресії РФ активно підтримує Україну. Нещодавно вона побувала у Києві та Харкові, де стала свідком наслідків обстрілів російськими збройними силами житлових будинків, дитячих майданчиків та об'єктів критичної інфраструктури.

Як повідомлялося, делегація ТЧХУ на чолі з його генеральним директором Максимом Доценком перебуває з робочим візитом у Німеччині.

Джерело: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine/posts/pfbid0wasaEGxg4BM2xcoVuFS4kuDRHVwo2itC8EQi8fsCCoaHijWFjQ8yZ8YB8ghmUT1Wl

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА