20:38 22.01.2023

Прем'єр-міністр Канади привітав українців із Днем Соборності

1 хв читати
Прем'єр-міністр Канади привітав українців із Днем Соборності

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо привітав український народ із Днем Соборності та запевнив у підтримці у військовій, гуманітарній, фінансовій та соціальній сферах, повідомляється на сайті канадського уряду.

"Сьогодні, коли народ України продовжує боротися за свою свободу перед жорстоким та невиправданим вторгненням Росії, ми приєднуємося до них у святкуванні Дня Соборності України. Ми святкуємо об'єднання країни у 1919 році та її остаточну незалежність, а також шануємо відважних українців, які віддали свої життя, щоб захистити свободу України", - наводить сайт слова Трюдо.

Прем'єр Канади наголосив, що уряд його країни продовжить підтримувати Україну. "Оскільки Росія продовжує своє жорстоке, невиправдане вторгнення, уряд Канади залишається непохитним у своїй прихильності до підтримки українського народу та уряду України. Ми продовжуватимемо підтримувати Україну військовою, гуманітарною, фінансовою та соціальною допомогою стільки, скільки потрібно".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: У лютому українські дрони уразили та знищили цілей противника на 22% більше порівняно із січнем

Пасажир, який потрапив під потяг на станції метро "Вирлиця", загинув

Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела

УЧХ протягом лютого видав у Херсоні понад 21 тис. продуктових наборів

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА