Інтерфакс-Україна
12:16 18.01.2023

Дітей із потерпілого внаслідок падіння вертольота дитсадка у Броварах доставлено до іншого закладу – голова ОВА

1 хв читати
Дітей із потерпілого внаслідок падіння вертольота дитсадка у Броварах доставлено до іншого закладу – голова ОВА

Дітей, які перебували у дитячому садку, що постраждав унаслідок падіння вертольота у Броварах Київської області, було доставлено до іншого навчального закладу, куди вже прибувають їхні батьки, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Діти із садка перебувають в іншому навчальному закладі, з ними працюють відповідні служби. Наразі з'ясовуються обставини катастрофи", - написав Кулеба у телеграм-каналі.

У прикріпленому відео він також уточнив, що списки дітей складають у міру прибуття їхніх батьків, інформації про зниклих безвісти наразі немає.

На місці падіння вертольота триває рятувальна операція.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Офіс норвезької компанії-виробника систем ППО Kongsberg Defence and Aerospace відкрито в Україні — Умєров

Зеленський про ракетний удар РФ по полігону Сухопутних військ: є втрати, є поранені. Потрібна повна відповідальність

Жодного поширення ядерної зброї в сучасному світі не повинно бути - Зеленський

Сибіга відвідає Брюссель для участі у засіданні Ради міністрів закордонних справ ЄС

Українського журналіста Владислава Єсипенка незаконно засудженого в Криму, звільнено після понад чотирьох років ув’язнення - ЗМІ

Генпрокурор Кравченко повідомив, що продав службову квартиру, щоб вкласти кошти у більшу

Норвегія планує додатково виділити $400 млн на закупівлю озброєння для України — Умєров

В НАТО досягли домовленостей збільшити витрати на оборону до 5% ВВП

Monobank перевіряє прозорість благодійних внесків через можливе шахрайство під час збору коштів Назарієм Гусаковим

Через атаку ворожих fpv-дронів у селі на Харківщині постраждав літній чоловік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА