Інтерфакс-Україна
10:09 12.01.2023

На Черкащині затримано місцевого жителя, який здавав спецслужбам РФ позиції української ППО

1 хв читати
На Черкащині затримано місцевого жителя, який здавав спецслужбам РФ позиції української ППО

На Черкащині правоохоронці затримали місцевого жителя, підозрюваного у державній зраді (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України), повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

"За даними слідства, чоловік на виконання завдань кураторів держави-агресора встановив місцеперебування підрозділу протиповітряної оборони Збройних сил України. Його затримали безпосередньо під час передачі місця дислокації систем ППО представникам ФСБ РФ за допомогою одного з месенджерів", - зазначається у повідомленні у телеграм-каналі.

Зазначається, що затриманий також передавав ворогові інформацію про розташування блокпостів, адміністративних будівель правоохоронних органів та військових об'єктів на території Черкас та області.

За клопотанням прокурора підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

Посольство України в Ірані тимчасово призупиняє роботу

Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами

Лубінець: заяви МКЧХ, що зрівнюють агресора і жертву, є небезпечними

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

Електрику в Києві подають в першу чергу на потребу критичної інфраструктури - мер

Uklon та Bolt розпочинають роботу в комендантську годину в Києві для забезпечення доїзду киян до Пунктів незламності

Лондон хоче побачити ознаки прагнення Москви до миру, перш ніж вдаватися до дипломатичних дій щодо України

На Хрещатику та на Майдані Незалежності завершили демонтаж 33 тимчасових споруд – КМДА

Одна людина загинула, дві постраждали внаслідок ДТП за участю 6 автівок у Харкові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА